Dydaktyczne Sportowe Artystyczne      

      

LAUREACI
KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH
SZCZEBLA WOJEWÓDZKIEGO
I ICH OPIEKUNOWIE

LAUREAT DZIEDZINA OPIEKUN
2016/2017
Maja Celińska - kwalifikacja do etapu wojewódzkiego Konkurs historyczny organizowany pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty - etap okręgowy mgr Waldemar Mularczyk
Maciej Zarzycki - kwalifikacja do etapu wojewódzkiego Konkurs języka angielskiego organizowany pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty - etap okręgowy Wiktoria Warowna
Gabriela Dąbrowska Wiktoria Warowna
Weronika Salamończyk mgr Marta Meges
Zuzanna Wlizło Bożena Durka
Karolina Cabaj Konkurs matematyczny organizowany pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty - etap okręgowy mgr Alicja Kuźma
Zuzanna Chruściel mgr Jerzy Kuźma
Jakub Purzycki mgr Sławomira Szczygielska
Bartłomiej Skromak mgr Alicja Kuźma
Alan Szyszkowski mgr Jerzy Kuźma
Julia Zając mgr Jerzy Kuźma
Maciej Zarzycki - kwalifikacja do etapu wojewódzkiego Konkurs matematyczny organizowany pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty - etap okręgowy mgr Alicja Kuźma
Julia Orzeł Konkurs przyrodniczy organizowany pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty - etap okręgowy mgr Jolanta Szymczyk
Maciej Zarzycki
Julia Orzeł Konkurs historyczny organizowany pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty - etap okręgowy mgr Waldemar Mularczyk
Patrycja Abramek
Maciej Zarzycki
Maja Celińska
Patrycja Abramek - kwalifikacja do etapu wojewódzkiego Konkurs polonistyczny organizowany pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty - etap okręgowy mgr Elżbieta Wawerek
Anna Dybciak Konkurs ortograficzny organizowany pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty - etap okręgowy mgr Teresa Lonty
Maciej Zarzycki mgr Elżbieta Wawerek
     
2015/2016
Luiza Semeniuk - laureat Wojewódzki Konkurs Ortograficzny organizowany pod patronatem Kuratorium Oświaty w Lublinie mgr Elżbieta Wawerek
Michał Wiśniewski
Amelia Rosińska
Rafał Całuch
Luiza Semeniuk - kwalifikacja do etapu wojewódzkiego
Etap okręgowy - Konkurs ortograficzny organizowany pod patronatem Kuratorium Oświaty w Lublinie mgr Małgorzata Janasz
mgr Elżbieta Wawerek
mgr Krystyna Wrzosek
mgr Elżbieta Wawerek
Eliza Michałowska
Lena Warsz
Luiza Semeniuk - kwalifikacja do etapu wojewódzkiego
Etap okręgowy - Konkurs przyrodniczy organizowany pod patronatem Kuratorium Oświaty w Lublinie mgr Jolanta Szymczyk
Iza Koper
Karol Sobczak
Etap okręgowy - Konkurs matematyczny organizowany pod patronatem Kuratorium Oświaty w Lublinie mgr Alicja Kuźma
mgr Jerzy Kuźma
Gabriela Machal
Luiza Semeniuk - kwalifikacja do etapu wojewódzkiego
Natalia Pakuła - kwalifikacja do etapu wojewódzkiego
Rafał Całuch - kwalifikacja do etapu wojewódzkiego
Etap okręgowy - Konkurs języka angielskiego organizowany pod patronatem Kuratorium Oświaty w Lublinie mgr Marta Meges
mgr Anna Wysocka

mgr Justyna Łukasik

mgr Marta Meges
Gabriela Machal
Luiza Semeniuk
Aleksandra Ciężka
Etap okręgowy - Konkurs polonistyczny organizowany pod patronatem Kuratorium Oświaty w Lublinie mgr Małgorzata Janasz
mgr Elżbieta Wawerek
dr Ewa Szymańska
     
2014/2015    
Osiągnięcia w I etapie edukacyjnym    
Anna Karwowska - laureat Konkurs polonistyczny organizowany pod patronatem Kuratorium Oświaty w Lublinie mgr Teresa Lonty
Emilia Cisiak - Laureat Konkurs polonistyczny organizowany pod patronatem Kuratorium Oświaty w Lublinie mgr Teresa Lonty
Piotr Cabaj - I miejsce Powiatowy Konkurs Poezji i Prozy Bożonarodzeniowej i Religijnej mgr Elżbieta Wawerek
Piotr Cabaj - I miejsce Wojewódzki Turniej Recytatorski organizowany pod patronatem Kuratora Oświaty mgr Elżbieta Wawerek
Piotr Cabaj - wyróżnienie Wojewódzki Mały Konkurs Recytatorski organizowany pod patronatem Kuratora Oświaty mgr Elżbieta Wawerek
Michał Wiśniewski - finalista Konkurs ortograficzny organizowany pod patronatem Kuratorium Oświaty w Lublinie mgr Małgorzata Janasz
Patryk Kachniarz - finalista Konkurs matematyczny organizowany pod patronatem Kuratorium Oświaty w Lublinie mgr Alicja Kuźma
Kacper Król - finalista Konkurs matematyczny organizowany pod patronatem Kuratorium Oświaty w Lublinie mgr Maria Domańska - Ciołek
Piotr Cabaj - finalista Konkurs matematyczny organizowany pod patronatem Kuratorium Oświaty w Lublinie mgr Sławomira Szczygielska
Patryk Patkowski - finalista Konkurs matematyczny organizowany pod patronatem Kuratorium Oświaty w Lublinie mgr Sławomira Szczygielska
Mateusz Meges - laureat Konkurs historyczny organizowany pod patronatem Kuratorium Oświaty w Lublinie mgr Waldemar Mularczyk
Piotr Cabaj - finalista Konkurs historyczny organizowany pod patronatem Kuratorium Oświaty w Lublinie mgr Waldemar Mularczyk
Piot Kalinowski - finalista Konkurs historyczny organizowany pod patronatem Kuratorium Oświaty w Lublinie mgr Lidia Radomyska
Kacper Król - finalista Konkurs przyrodniczy organizowany pod patronatem Kuratorium Oświaty w Lublinie mgr Joanna Bartmańska
Anastazja Klimiuk -  - finalista Konkurs przyrodniczy organizowany pod patronatem Kuratorium Oświaty w Lublinie mgr Joanna Bartmańska
Katarzyna Dybciak - finalista Konkurs przyrodniczy organizowany pod patronatem Kuratorium Oświaty w Lublinie mgr Jolanta Szymczyk
Piotr Cabaj - laureat Konkurs przyrodniczy organizowany pod patronatem Kuratorium Oświaty w Lublinie mgr Jolanta Szymczyk
Jakub Kryczka - finalista Wojewódzki Konkurs z języka angielskiego organizowany pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty mgr Wiktoria Warowna
Patryk Kachniarz - finalista Wojewódzki Konkurs z języka angielskiego organizowany pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty mgr Anna Wysocka
     
2013/2014    
Piotr Rzymowski - finalista Wojewódzki Konkurs z języka angielskiego organizowany pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty Bożena Durka
Mikołaj Milcarz - II miejsce VIII Międzynarodowy Konkurs Informatyczny "Bóbr" mgr Anna Poźniak
2012/2013    
Marek Sadło - laureat Konkurs matematyczny organizowany pod patronatem Kuratorium Oświaty w Lublinie mgr Alicja Kuźma
Zuzanna Sawicka - laureat Konkurs historyczny organizowany pod patronatem Kuratorium Oświaty w Lublinie mgr Waldemar Mularczyk
Łukasz Gałach - laureat Konkurs przyrodniczy organizowany pod patronatem Kuratorium Oświaty w Lublinie mgr Jadwiga Miazek
Wiktor Stępniewski - finalista Konkurs matematyczny organizowany pod patronatem Kuratorium Oświaty w Lublinie mgr Alicja Kuźma
Łukasz Dybciak - finalista Konkurs matematyczny organizowany pod patronatem Kuratorium Oświaty w Lublinie mgr Jerzy Kuźma
Zuzanna Sawicka - finalista Konkurs polonistyczny organizowany pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty mgr Teresa Lonty
Wiktoria Solnica - finalista Konkurs polonistyczny organizowany pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty mgr Teresa Lonty
Sebastian Trochim - laureat Konkurs matematyczny Kangur 2013 mgr Alicja Kuźma
Łukasz Dybciak - laureat Konkurs matematyczny Kangur 2013 mgr Jerzy Kuźma
Marek Sadło - wynik bardzo dobry Konkurs matematyczny Kangur 2013 mgr Alicja Kuźma
Jakub Żętała - wyróżnienie Konkurs matematyczny Kangur 2013  
Zuzanna Sawicka - wyróżnienie Konkurs matematyczny Kangur 2013  
Kamil Rola - wyróżnienie Konkurs matematyczny Kangur 2013  
Damian Kania - wyróżnienie Konkurs matematyczny Kangur 2013  
Karolina Lendzion - wyróżnienie Konkurs matematyczny Kangur 2013  
Mateusz Peryt - wyróżnienie Konkurs matematyczny Kangur 2013  
Natalia Jagodzińska - wyróżnienie Konkurs matematyczny Kangur 2013  
Mikołaj Milcarz - wyróżnienie Konkurs matematyczny Kangur 2013  
Piotr Cabaj - wyróżnienie Konkurs matematyczny Kangur 2013  
Kacper Król - wyróżnienie Konkurs matematyczny Kangur 2013  
Monika Lada - wyróżnienie Konkurs matematyczny Kangur 2013  
Patryk Kachniarz - wyróżnienie Konkurs matematyczny Kangur 2013  
Adam Domański - wyróżnienie Konkurs matematyczny Kangur 2013 - kategoria Żaczek  
Bartłomiej Skromak - wyróżnienie Konkurs matematyczny Kangur 2013 - kategoria Żaczek  
Emilia Śledź - wyróżnienie Konkurs matematyczny Kangur 2013 - kategoria Żaczek  
Julia Wiąckiewicz - wyróżnienie Konkurs matematyczny Kangur 2013 - kategoria Żaczek  
Patrycja Abramek - wyróżnienie Konkurs matematyczny Kangur 2013 - kategoria Żaczek  
Maciej Zarzycki - wyróżnienie Konkurs matematyczny Kangur 2013 - kategoria Żaczek  
Szymon Suchodolski - wynik bardzo dobry Konkurs matematyczny Kangur 2013 - kategoria Maluch mgr Barbara Ponikowska
Gabriela Szczygielska - wyróżnienie Konkurs matematyczny Kangur 2013 - kategoria Maluch mgr Anna Molenda
Michał Smyk - wyróżnienie Konkurs matematyczny Kangur 2013 - kategoria Maluch mgr Anna Molenda
Michał Dobroch - wyróżnienie Konkurs matematyczny Kangur 2013 - kategoria Maluch mgr Anna Molenda
Zuzanna Bączkowska - wyróżnienie Konkurs matematyczny Kangur 2013 - kategoria Maluch mgr Barbara Ponikowska
Luiza Semeniuk - wyróżnienie Konkurs matematyczny Kangur 2013 - kategoria Maluch mgr Barbara Ponikowska
Zuzanna Woźniak - II miejsce  III Ogólnopolski Konkurs, TIK? TAK! bonus - Startuj z Youngcoderem organizowany przez PTI pod patronatem MEN mgr Anna Poźniak
Sebastian Trochim Ogólnopolski konkurs języka angielskiego FOX pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej UJ w Krakowie - wynik bardzo dobry mgr Anna Wysocka
Mikołaj Milcarz Ogólnopolski konkurs języka angielskiego FOX pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej UJ w Krakowie - wynik dobry mgr Marta Kowalczyk
Karol Król II edycja konkursu „Mam 6 lat" mgr Barbara Czubaszek
Dobrosława Nowicka II edycja konkursu „Mam 6 lat" mgr Barbara Śledź
Wojciech Bieniek II edycja konkursu „Mam 6 lat" mgr Danuta Domańska
Małgorzata Zalewska II edycja konkursu „Mam 6 lat" mgr Marzena Jastrzębska
Maciej Wysokiński II edycja konkursu „Mam 6 lat" mgr Hanna Wiącek
2011/2012    
Justyna Ciećko Finalistka konkursu polonistycznego organizowanego pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty mgr Teresa Lonty
Aleksandra Sokół Finalistka konkursu polonistycznego organizowanego pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty mgr Teresa Lonty
Natalia Pakuła - wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs Matematyczny - kategoria "Żaczek"  
Gabriela Szczygielska - wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs Matematyczny - kategoria "Żaczek"  
Iza Koper - wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs Matematyczny - kategoria "Żaczek"  
Szymon Suchodolski - wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs Matematyczny - kategoria "Żaczek"  
Luiza Semeniuk - wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs Matematyczny - kategoria "Żaczek"  
Lena Warsz - wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs Matematyczny - kategoria "Żaczek"  
Zuzanna Bączkowska - wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs Matematyczny - kategoria "Żaczek"  
Łukasz Łazuga - wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs Matematyczny - kategoria "Żaczek"  
Mateusz Meges - wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs Matematyczny - kategoria "Maluch"  
Monika Lada - wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs Matematyczny - kategoria "Maluch"  
Patryk Kachniarz - wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs Matematyczny - kategoria "Maluch"  
Kacper Kowieski - wyróznienie Ogólnopolski Konkurs Matematyczny - kategoria "Maluch"  
Patryk Patkowski - wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs Matematyczny - kategoria "Maluch"  
Anastazja Klimiuk - wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs Matematyczny - kategoria "Maluch"  
Piotr Cabaj - wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs Matematyczny - kategoria "Maluch"  
Paweł Łuckiewicz - I miejsce Ogólnopolski Konkurs Matematyczny - kategoria "Beniamin" ucz.klas VI mgr Joanna Siwiec
Natalia Jankowska - II miejsce Ogólnopolski Konkurs Matematyczny - kategoria "Beniamin" ucz.klas VI mgr Maria Domańska-Ciołek
Dawid Wajszczuk - I miejsce Ogólnopolski Konkurs Matematyczny - kategoria "Beniamin" ucz.klas V mgr Jerzy Kuźma
Łukasz Dybciak - II miejsce Ogólnopolski Konkurs Matematyczny - kategoria "Beniamin" ucz.klas V mgr Jerzy Kuźma
Marek Sadło - III miejsce Ogólnopolski Konkurs Matematyczny - kategoria "Beniamin" ucz.klas V mgr Alicja Kuźma
Marcel Grochowski - I miejsce Ogólnopolski Konkurs Matematyczny - kategoria "Maluch" ucz.klas IV mgr Joanna Siwiec
2010/2011    
Marta Bajkowska - laureat Konkurs przyrodniczy organizowany pod patronatem Kuratorium Oświaty w Lublinie mgr Jadwiga Miazek
Marcin Sulej - laureat Konkurs przyrodniczy organizowany pod patronatem Kuratorium Oświaty w Lublinie mgr Barbara Sikora
Natalia Winiarska - finalistka Konkurs matematyczny organizowany pod patronatem Kuratorium Oświaty w Lublinie mgr Joanna Siwiec
     
2008/2009    
Aleksandra Zakrzewska - finalistka Konkurs polonistyczny organizowany pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty mgr Teresa Lonty
Jakub Rodak - laureat Konkurs matematyczny "Kangur 2009" mgr Jerzy Kuźma
Patryk Żętała - laureat Konkurs matematyczny "Kangur 2009" mgr Alicja Kuźma
Jacek Sulej - laureat Konkurs matematyczny "Kangur 2009" mgr Jerzy Kuźma
Paweł Bąk - laureat Konkurs matematyczny "Kangur 2009" mgr Beata Konaszewska
Cezary Świderski - laureat Konkurs matematyczny "Kangur 2009" mgr Sławomira Szczygielska
Joanna Szymańska - III miejsce Ogólnopolski Konkurs Geologiczno-Środowiskowy "Ziemia Gigantów" mgr Bogusława Świderska

2007/2008    
Dominik Niewęgłowski Konkurs matematyczny organizowany pod patronatem Kuratorium Oświaty w Lublinie mgr Maria Domańska - Ciołek
Adam Pasternak Konkurs historyczny organizowany pod patronatem Kuratorium Oświaty w Lublinie mgr Waldemar Mularczyk
Bartosz Oleśkiewicz - finalista Konkurs recytatorski  
Bartosz Oleśkiewicz - wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs literacko-historyczny pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej  
Adam Pasternak - finalista VIII Regionalny Konkurs Języka Angielskiego  

Anna Grochowska w roku szkolnym 2006/07 otrzymała tytuł Prymusa Szkoły uzyskując
średnią ocen ze wszystkich przedmiotów 5,8

2006/2007    
Paweł Łucjan matematyka mgr Joanna Siwiec

2005/2006    
Damian Zakrzewski matematyka mgr Alicja Kuźma
Michał Wierzbicki przyroda mgr Jadwiga Miazek
Weronika Ostrowska przyroda mgr Barbara Sikora
finaliści etapu wojewódz.    
Katarzyna Niewęgłowska
Sebastian Szekalis
matematyka mgr Maria Domańska - Ciołek
     

Edyta Markowska w roku szkolnym 2004/05 otrzymała tytuł Prymusa Szkoły uzyskując
średnią ocen ze wszystkich przedmiotów 6,0

2004/2005
Edyta Markowskaprzyrodamgr Karol Ciołek
Edyta Markowska"Matematyka dla wszystkich"mgr Maria Domańska - Ciołek
Edyta Markowska
Tomasz Wojtaszek
Konkurs matematyczny organizowany pod patronatem Kuratorium Oświaty w Lublinie 
Paweł Szczygielskiprzyrodamgr Agnieszka Chojnacka
Kajetan Bancerzmatematykamgr Maria Domańska - Ciołek
Mateusz Pieniakmatematykamgr Maria Domańska - Ciołek
Natalia Grzejdakmatematykamgr Maria Domańska - Ciołek
Tomasz Wojtaszekmatematyka mgr Maria Domańska - Ciołek
Monika Sójkamatematykamgr Alicja Kuźma
Tomasz Skwarekmatematykamgr Alicja Kuźma
   

2003/2004
Jakub Jóźwik"Matematyka dla wszystkich"mgr Jerzy Kuźma
Agnieszka Szczygielska"Matematyka dla wszystkich" mgr Joanna Siwiec
Kamila Kamecka
Małgorzata Mazurkiewicz
Edyta Markowska
V Wojewódzki Turniej Językowy Szkół Podstawowych zorganizowany pod honorowym patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty mgr Małgorzata Janasz
mgr Marta Oleszkiewicz

2002/2003
Katarzyna OsinkaIV Wojewódzki Turniej Językowy Szkół Podstawowych zorganizowany pod honorowym patronatem Lubelskiego Kuratora Oświatymgr Ewa Szymańska
Agata AndruszakIV Wojewódzki Turniej Językowy Szkół Podstawowych zorganizowany pod honorowym patronatem Lubelskiego Kuratora Oświatymgr Teresa Lonty
Emilia RusinekIV Wojewódzki Turniej Językowy Szkół Podstawowych zorganizowany pod honorowym patronatem Lubelskiego Kuratora Oświatymgr Elżbieta Wawerek
Paweł Sygnowski"Matematyka dla wszystkich"mgr Sławomira Szczygielska

2001/2002
Stępniewski Piotrmatematykamgr Alicja Kuźma
Malicki Marcinmatematykamgr Alicja Kuźma
Kiryła MateuszKonkurs "Matematyka dla wszystkich"mgr Maria Domańska-Ciołek
Duszek KamilKonkurs "Matematyka dla wszystkich"mgr Sławomira Szczygielska
Stępniewski PiotrKonkurs "Matematyka dla wszystkich"mgr Alicja Kuźma
Markowska EdytaMiędzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur 2002" - kategoria Maluch 1mgr Bożena Śledź
Rusinek EmiliaMiędzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur 2002" - kategoria Maluch 2mgr Jerzy Kuźma

2000/2001
Kłopotek Paulina
Rucińska Magdalena
Cąkała Magdalena
Kowalewska Agata
Kalinowska Anna
Konkurs humanistyczny
"W tęczowym kręgu"
mgr Maria Wiąckiewicz
Kuśmierz Ewelinamatematykamgr Joanna Kurek
Pieniak Joannamatematykamgr Joanna Kurek
Zalewski Arturmatematykamgr Sławomira Szczygielska
Kusmierz Ewelinaj.rosyjskimgr Anna Sójka
MOścicka Magdalenaj.rosyjskimgr Anna Sójka
Stolarczyk Jolantaj.angielskiprzygotowywała się indywidualnie

1999/2000
Głasek AdamfizykaHanna Szajdziuk
Skrzymowska Martaj. polskiDanuta Hładka
Sójka Beataj. rosyjskimgr Weronika Przekorzyńska
Szczygielska Milenaj. rosyjskimgr Anna Sójka

1998/99
Głębicka Paulina j. rosyjskimgr Anna Sójka
Skrzymowska Marta (ucz. kl. VII)j. polski Danuta Hładka

1997/98
Celińska Marlena j. polskimgr Marzenna Gałach
Ciołek Joannamatematykamgr Hanna Konstanta
Kowalewski Hubert j. polskimgr Krystyna Wrzosek
Krzywicki Kamilgeografiamgr Dorota Uszko
Pycka Marcinfizykamgr Jerzy Kuźma

1996/97
Biaduń Danielmatematykamgr Hanna Konstanta
Wilczewski Michałj. niemieckiRoman Bocian
Woźniak Arturmatematykamgr Hanna Konstanta
Zarzycki Marcinchemiamgr Dorota Zdrojewska
Zarzycki Marcinfizykamgr Jerzy Kuźma

1995/96
Kędziora Agnieszkaortografia mgr Wanda Wierzchowska
Mateusiak Krzysztofj. polskimgr Elżbieta Wawerek
Sankowska Katarzynakonkurs recytatorskimgr Elżbieta Wawerek
Walo Pawełgeografiamgr Dorota Uszko
Zarzycki Marcin (ucz. kl. VII)fizykamgr Jerzy Kuźma

1992/92
1994/95
Czarnecki Pawełmatematykamgr Maria Domańska-Ciołek
Czerski Jarosławmatematykamgr Hanna Konstanta
Gajda Małgorzatabiologiamgr Jolanta Szymczyk
Kądziołka Hubertgeografiamgr Karol Ciołek
Nurzyński Marcingeografiamgr Dorota Uszko
Suska Arturj. rosyjskimgr Anna Sójka
Zalewska Dorotaj. rosyjskimgr Weronika Przekorzyńska

1993/94
Jalowski Stanisławmatematykamgr Maria Domańska-Ciołek
Ksok Małgorzatachemiamgr Dorota Zdrojewska
Michalak Kamilamatematykamgr Maria Domańska-Ciołek
Nieroda Marcinmatematykamgr Maria Domańska-Ciołek
Polak Ewa chemiamgr Dorota Zdrojewska

1992/93    
Błaszczyk Sylwia j. polski mgr Marzenna Gałach
Nurzyński Wojciech technika Waldemar Mularczyk
Wilczewska Katarzynaj. rosyjskimgr Anna Sójka

1991/92
Szczepańczyk Anna j. rosyjski mgr Grażyna Osypińska
Wielgórska Edyta j. rosyjski mgr Grażyna Osypińska
Zespół muzyczno-wokalny "Figa" I miejsce w Wojewódzkim Przeglądzie Piosenki o tematyce zdrowotnej Przemysław Oskroba

 

   


STRONA GŁÓWNA | O SZKOLE | GALERIA | DOKUMENTY | OSIĄGNIĘCIA | KSZTAŁCENIE ZINTEGROWANE | SPORT | SAMORZĄD UCZNIOWSKI | AKTUALNOŚCI | DLA NAUCZYCIELI | DLA UCZNIÓW | DLA RODZICÓW | PRZETARGI | ARCHIWUM | KONTAKT