Gala Szkolnych Super Smoków 2006

Samorząd Uczniowski pod koniec każdego roku szkolnego przeprowadza plebiscyt na najlepszego nauczyciela w danej kategorii. W tym roku szkolnym było 9 kategorii. Oto one:

1. Belfer z sercem na dłoni,

2. Szkolny Sherlock Holmes,

3. Nietuzinkowa osobowość,

4. Propagator savoir-vivre,

5. Największy autorytet,

6. Najbardziej wyluzowany gość z dziennikiem w ręku,

7. Mistrz elegancji,

8. Stróż porządku,

9. Nauczyciel roku 2005/06

Nauczyciele, którzy w określonej kategorii otrzymają najwięcej głosów otrzymują z rąk przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego dyplomy oraz "statuetki" Szkolnych Super Smoków. Ze względu na trudności finansowe w tym roku zrezygnowano z maskotek i nauczyciele otrzymali tylko dyplomy.

Osób nominowanych w poszczególnych kategoriach było wiele, ale Super Szkolnego Smoka może otrzymać tylko jedna osoba. W roku szkolnym 2005/2006 szczęśliwymi wybrańcami uczniów zostali:

1. p.Alicja Kuźma - Belfer z sercem na dłoni,

2. p.Ewa Niziołek - Szkolny Sherlock Holmes, Nietuzinkowa osobowość oraz Nauczyciel roku 2005/06,

3. p.Waldemar Mularczyk - Najbardziej wyluzowany gość z dziennikiem w ręku,

4. p.Wiktoria Warowna - Mistrz elegancji,

5. p.Elżbieta Wawerek - Propagator savoir-vivre,

6. p.Jolanta Suchodolska - Największy autorytet,

7. p.Barbara Sikora - Stróż porządku.

p.Ewa Niziołek

p.Wiktoria Warowna

Jak przystało na Galę wręczanie tytułów "super belfrów" przeplatane było występami artystycznymi naszych artystów. Całą imprezę poprowadzili Kasia Niewęgłowska i Szymon Osiński oraz "komentatorki radiowe" Agnieszka Kicińska i Ola Duszek. Nad całością czuwała opiekunka SU p.Jola Suchodolska.

Wszyscy doskonale się bawili, uczniowie, nauczyciele i  dyrekcja szkoły.

zdjęcia z rozdania Szkolnych Super Smoków