Rok szkolny 2005/2006

Koordynator ds. kl.IV: Ala Dybciak
Koordynator kl.V: Karolina Kędra
Koordynator kl.VI: Dagmara Nurzyńska

RADA PRZEDSTAWICIELI SAMORZĄDÓW KLASOWYCH:

PRZEWODNICZĄCA: Ania Sych

członkowie: Magda Kicińska, Ola Zajglic, Maciek Nawara

Przewodnicząca sekcji organizacyjno-porządkowej: Dominika Pajdowska
Przewodniczący sekcji imprezowo-dyskotekowej: Mateusz Cieślak
Przewodnicząca sekcji kulturalno-artystycznej: Katarzyna Niewęgłowska
Przewodnicząca sekcji informacyjno-dekoracyjnej: Agnieszka Kicińska

Samorząd Uczniowski w roku szkolnym 2005/2006 rozpoczął działalność od przeprowadzenia wyborów uzupełniających. Na posiedzeniu przedstawicieli klas, spośród zgłoszonych kandydatów, w głosowaniu jawnym, zgodnie z obowiązującym Regulaminem SU, wybrano pozostałych członków, których funkcje nie zostały wcześniej objęte. Na tym samym posiedzeniu powołane zostały sekcje wspomagające działalność samorządu: organizacyjno- porządkową, muzyczno- radiową, artystyczna, informacyjno-dekoracyjna oraz dokonano zapisu najaktywniejszych przedstawicieli klas do poszczególnych sekcji i przydzielono im zadania.

Nasi Mistrzowie

W Wojewódzkich Zawodach Czwórboju Lekkoatletycznego, które odbyły się 8 czerwca 2006r. w Zamościu drużyny chłopców i dziewcząt naszej szkoły zajęły I miejsca.

Dziewczęta: Paulina Abramek, Monika Dziewulska, Katarzyna Grzeczyńska, Paula Lipińska, Emila Pajdowska, Maja Żaromska i Iza Uziębło zdobyły mistrzostwo województwa pokonując 11 drużyn.

Chłopcy wystąpili w składzie: Adrian Dybciak, Tomek Domański, Piotr Gula, Albert Mrozowski, Piotr Nowosielski, Maciek Lutowierski, Tomasz Kudlak oraz Mateusz Ziółkowski.

zdjęcia z zawodów

WYDARZENIA Z ŻYCIA SZKOŁY

Pomniki Trzeciego Tysiąclecia

16.05.2006r. na terenie naszej szkoły został uroczyście posadzony Dąb Trzeciego Tysiąclecia poświęcony ks.Stanisławowi Brzósce. W uroczystości uczestniczyli przedstawiciele władz Łukowa, Proboszcz parafii Św. Brata Alberta, Przewodnicząca Rady Rodziców, Dyrekcja Szkoły oraz przedstawiciele klas. Postać ks.Stanisława Brzóski przybliżyli zgromadzonym uczniowie. Grupa dziewcząt zaśpiewała pieśń "Żeby Polska,...". Wartę honorową pełnili harcerze. Zasadzenia dębu wspólnie dokonali: proboszcz ks. J.Onufrejuk, L.Stoń, przew.Rady Rodziców B.Lipiec, dyrektor szkoły K.Ciołek, przedstawiciel nauczycieli J.Rzymowski, przedstawiciele uczniów S.Osiński, K.Niewęgłowska. Obok drzewka wmurowany został Akt Erekcyjny. zdjęcia

Złoty Niedźwiedź dla usportowionej "Jedynki"

Podczas finałowego koncertu Dni Łukowa wręczono Łukowskie Złote Niedźwiedzie. W tym roku statuetką uhonorowano naszą szkołę za osiągnięcia sportowe.

Wyróżnieni zostali także: Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Łukowskiej, Mariusza Chudka, redaktora naczelnego najstarszej łukowskiej gazety Głosu Łukowa, Szkołę Podstawową nr 1 za sportowe osiągnięcia, założycieli Studenckiego Forum BCC, sztab WOŚP działający przy OSiR oraz sztab WOŚP działający przy ŁOK.

Młodzieżowa Rada Miasta również przyznała nagrodę. Statuetka Łukowskiego Złotego Niedźwiadka trafiła do Ryszarda Smolarza, komendanta hufca ZHP, który od wielu lat współpracuje z młodzieżą.